Pozvánka na benefiční turnaj v plážovém volejbale

21. 10. 2014

Benefiční turnaj v plážovém volejbaleVe dnech 16. a 17. listopadu 2014 se bude konat 3. benefiční turnaj v plážovém volejbale. Turnaj bude probíhat v Theatro Music Clubu v Křižíkově ulic v Praze 8.

Z výtěžku letošního ročníku budou podporovány tyto organizace:

• Hospic svaté Hedviky, o.p.s., jehož poslaním je myslet na druhé, pomáhat lidem v jejich nejtěžších chvílích, když opouští tento svět. Cílem péče je eliminace fyzického a psychického strádání umírajícího, a aby byl odchod člověka důstojný, bezbolestný, v rodinném kruhu a kruhu svých nejbližších a milovaných. Zdravotnická a psychosociální pomoc je poskytovaná také blízkým, kteří se rozhodli doprovázet umírajícího v rodinném prostředí a je nedílnou součástí komplexní domácí hospicové péče.
  • Centrum Anabell, o.s. již třináctým rokem úspěšně pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy, kterými jsou především mentální anorexie a bulimie. Jedná se o velmi častá onemocnění (až 6 % v rizikové skupině 13 až 25 let, v 90 % případů se jedná o mladé dívky). Občanské sdružení Anabell je jedinou neziskovou organizací v ČR, která se této problematice věnuje komplexně, tedy i s přesahem k osvětové a vzdělávací činnosti. Anabell má své pobočky v Praze, Brně, Ostravě a v Kladně. Nabízí službu poradenství, korespondeční kurz, krizovou telefonickou linku či výživové poradenství. Ročně Anabell poskytne na 5 000 kontaktů.

Svou účast letos poprvé potrvdila dvojice Kiki a Maki! Jestli nevíte, kdo je Kiki a Kaki, podívejte se na webové stránky projektu www.beneficniturnaj.cz.

kontaktní formulář

Podpořte nás