Vaše ohlasy

Ohlasy na naši činnost

Dobrý den,

nejsem si jistá,jestli vyjádření spokojenosti je dostačující,protože služby,které Vy poskytujete jsou pro lidi malým zázrakem a díky Vám mohou svým blízkým ostatní pomáhat ve chvíli,kdy už jiné pomoci není a mohou jim jen ulehčit odchod v blízkosti své rodiny,za to Vám ohromný dík, a když by to šlo,tak bych před Vámi smekla a vyjádřila hluboký obdiv Vám všem a přání toho,abyste tak dál mohli pomáhat všem potřebným.

S pozdravem Miková Šárka

Přátelé,
děkuji Vám za pomoc při péči o moji maminku v posledních chvílích jejího života. S takovou neuvěřitelnou empatií a profesionalitou jsem se ještě nesetkala. Zvláště děkuji Petře Sýkorové, která držela maminku společně se mnou za ruku při jejím posledním výdechu. Doufám, že Vaše práce brzy začne být konečně oceňována jak se patří, i když ani zlatem jí není možné vyvážit.
Iveta Fialová

Dobrý den,

určitě nám Vaše služba byla velkým přínosem v těžkém období. Děkujeme za Vaši pomoc při odchodu nejbližšího člověka, který tak mohl zůstat doma, kde byl obklopen svojí rodinou a nemusel být v nemocnici. Určitě Vás ráda doporučím a máte můj obdiv za velmi náročnou práci.

Hezký den Hodanová

Vážené kolegyně,
velmi děkuji za společnou péči o paní Krylovou! Jsem rád, že jste jí umožnily dožít doma. Děkuji i za flexibilitu a vstřícnost v komunikaci.
Michal Kouba, ÚHKT, Praha