Předvánoční akce a poděkování PF 2024

Tým Hospice svaté Hedviky letos prošel velkými změnami, rozrostly se řady našich zaměstnanců a rozšířily se kapacity pro hospicové i sociální služby. Děkujeme za důvěru a možnost stát rodinám po boku v těch nejtěžších chvílích.

Děkujeme všem stávajícím podporovatelům, dárcům a partnerům za pomoc s financováním našich služeb, bez vás by to nešlo. Budeme rádi pokud se s námi vydáte na cestu rozvoje domácí hospicové péče i v roce 2024. Podpořit nás můžete jednorázovým nebo pravidelným darem prostřednictvím naší dlouhodobé sbírky na Darujme.cz – odkaz na sbírku https://www.darujme.cz/projekt/1200245.

Děkujeme také za podporu na našich akcích a trzích. Pozvala nás například SOŠ a SOU E. Beneše na den otevřených dveří a také moc děkujeme Kladenskému zámku za pozvání na Adventní neděli a předvánoční trhy. Kapela Hluchavky zahrála při příležitosti oslav našich 10. let v hospůdce Na Kuklíku. Velmi si toho vážíme a těšíme se, co nám přinese rok 2024.

Přejeme všem klidné prožití svátků, pohodové Vánoce a v novém roce 2024 mnoho úspěchů a hlavně zdraví.